Producent sztalug drewnianych 

W naszej ofercie znajdują się sztalugi drewniane. Sztalugi sprzedajemy w kilku rozmiarach.  Nasze sztalugi drewniane wykonane są z najwyższej klasy litego drewna bukowego. Drewno jest gładkie, dzięki dokładnemu heblowaniu i szlifowaniu. Górny uchwyt umożliwia swobodną regulację wysokości podobrazia lub obrazu z ramą, a tym samym zapewnia pewne i stabilne ich trzymanie. Solidnie wykonana oraz nieprzeciętnie wykończona.Górny chwyt również posiadają płynną regulację. Umożliwiają swobodną regulację wysokości podobrazia lub obrazu z ramą, a tym samym zapewniają pewne, stabilne i co najważniejsze DOSTOSOWANE DO UŻYTKOWNIKA korzystanie ze sztalugi. Sztalugi są elegancko wykończone pod każdym względem.

Sztalugi drewniane regulowane 

Nasze sztalugi drewniane są regulowane - można regulować wysokość chwytu jak tórnież wysokość na której znajduje się płótno. Nasze sztalugi wykonane są tylko i wyłącznie z litego drewna - które jest specjlanie wyselekcjonowane. Nasze sztalugi używane są nie tylko jako warsztat dla malarza, ale również używane sa do prezentacji prac w galeriach. 

Stabilne sztalugi drewniane 

Nasze sztalugi drewniane - dzięki trzem solidnym nogą są bardzo stabilne - co ułatwia korzystanie z nich  - nie ma drgań. 

Składane sztalugi drewniane 

Wszystkie nasze sztalugi drewniane są składane - dzieki temu iż nasze sztalugi sa składane - można je łatwo transportować oraz przechowywać. Składanie sztalugi drewnianej, sprawi iż łatwo mozna zapakować ją w plener - gdzie powstają piekne obrazy. 

Nasze sztslugi drewniane to produkty wysokiej jakości - dostępne oczywiście w 48h w naszym sklepie internetowym.

Sztalugi drewniane - pomysł na prezent 

Sztalugi drewniane to idealny pomysł na prezent. W dzisiejszych czasach gdy ciągle gdzieś pędzimy, każdemu przyda się chwila spokoju i wytchnienia. Podaruj komuś sztaluge drewnianą - niech zacznie swoją przygodę z malarstwem. Malować czy też rysowac każdy może. 

Sztalugi drewniane - malarstwo 

Nasze sztalugi dreniane idealnie nadają się do malarstwa na płótnie czy też do szkicowania ołwkiem, weglem drzewnym itp. Idealne położenie płótna czy też kartki sprawia iż nasze dzieło powstaje w dobrych warunkach. 

Sztalugi z drewna od producenta 

Jako producent sztalug z drewna oferujemy je w najniższej możliwej cenie i oczywiscie wszystkie nasze sztalugi z drewna produkowane są w Polsce. Kupuj polskie sztalugi z drewna prodsto od producenta. Nasze sztalugi z drewna na 100% zadowolenia - dzięki wysokiej jakości wykonania. 

Sztalugi z drewna na gwiazdkę 

Podaruj komuś ciekawy prezent jakim jest sztaluga z drewna. Pomóż komuś zacząć swoją przygodę z malarstwem obdarowując go sztalugą drewnianą. Niech zacznie się przygoda – malarstwo działa odstresowująco i odpręża.

Sztaluga z litego drewna 

Drewno idealnie nadaje się na sztalugi. Dzięki temu iż drewno jest materiałem łatwym w obróbce oraz ma odpowiednią sprężystość i wytrzymałości idealnie nadaje się do produkcji sztalug.  

Jaki wymiar sztalugi z drewna jest nalepszy 

Naszym zdaniem - duża sztaluga z drewna jest najlepsza a wysokość 178 cm sztalugi daje możliwość malowania na stojąco lub siedząco - daje też możliwość malowania na małym lub dużym płótnie. Tak wiec taka duża sztaluga z drewna jest najlepsza. Poza najlepszym wymiarem do malowania - taka sztaluga też idealnie nadaje się do prezentacji prac. 

Jak produkujemy sztalugi z drewna 

Produkcja sztalugi z drewna zaczynamy od wyboru odpowiedniego drewna. W naszym przypadku jest to drewno bukowe. Drewno bukowe charakteryzuje się twardością i wysoką wytrzymałością. Drewno to jest odpowiednio suszone, a następnie poddaje się je procesowi obróbki na maszynach cmc. Po wykonaniu wszystkich elementów, są one składane. 

Drewno na sztalugi drewniane 

Nasze sztalugi drewniane wykonujemy z drewna bukowego - drewno to charakteryzuje jasna barwa, twardość oraz duża wytrzymałoś. 

Sztalugi drewniane jako stojaki na obrazy 

Nasze sztalugi drewniane idealnie nadają sie jako stojaki na obrazy. Istnieje możliwość regulacji wysokości obrazu na sztaludze. 

Sztalugi drewniane 

Nasze sztalugi to produkty w 100% wykonane w Polsce w naszej fabryce sztalug z drewna. jako producent sztalug drewnianych dokładamy wszelkich starań aby nasze sztalugi były to produkty najwyższej jakości. 

Sztaluga drewniana prezent na komunię 

Sztaluga drewniana to świetny pomysł na prezent na 1 komunię  - połaczenie solidnej konstrukcji i praktycznej funkcji sztalugi - kup kreatywny prezent. 

Aktywne filtry